Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 april 2024

Bol AlgemeenBol Algemeen

Dit weekend staat in het teken van de World Cup finale in Riyadh, Saudi-Arabië. De enige deelneemster voor Nederland is TeamNL dressuuramazone Thamar Zweistra. Helaas is voor haar gisteren al een vroegtijdig einde gekomen aan haar deelname door een ongelukkige eliminatie in de Grand Prix.
In Waregem hebben de paradressuurruiters hun eerste outdoor evenement. Een aantal leden van het NLO-WVM-Team NL Para Dressuur staan op de deelnemerslijst.
Op de mooie terreinen van Grandorse, in samenwerking met Equestrian Centre De Peelbergen, staan de internationale menwedstrijden op het programma. De nationale mentop bij de paarden, met o.a. IJsbrand en Bram Chardon, en pony’s is aanwezig in Kronenberg. Ook in Kladruby nad Labem is een internationale menwedstrijd met Nederlandse deelname.
Springruiters van TeamNL reizen de wereld over en doen deze week de concoursen aan in Oliva, St. Tropez, Nancy, Linz-Ebelsberg en Opglabbeek.
Voor de eventingruiters van TeamNL is Strzegom een van de eerste ijkpunten richting de Spelen in Parijs. In Polen zijn alle niveaus, kort en lang, uitgeschreven en Nederland is in alle rubrieken goed vertegenwoordigd.

Riyadh, Saudi-Arabië, 16 t/m 20 april 2024 dressuur

Website: riyadh2024.fei.org/uitslagen

CDI-W Final Wereldbeker finale

Thamar Zweistra (Schore) – Hexagon’s Ich Weiss

Waregem, België, 19 t/m 21 april 2024 paradressuur

Website: www.quadrille.bz/uitslagen

CPEDI3*

Loes Cevaal (Holten) – Dolce Gabbana

Rixt van der Horst (Someren) – Eisma’s Royal Fonq

Melissa Janssen (Brunssum) – Dreamy-Boy, Royal Rubinstein

Britney de Jong (Utrecht) – Caramba N.O.P.

Lotte Krijnsen (Enschede) – Rosenstolz N.O.P.

Annemarieke Nobel (Schoonloo) – Doo Schufro

Maud de Reu (Zwolle) – Webron

Sandy van der Salm (Leidschendam) – Ghadir H

Aniek Verploegh (Capelle aan den Ijssel) – Corneille

Tessa Baaijens – Van de Vrie (‘s-Heer Hendrikskinderen) – Happy Grace

CPEDI2*

Chantalle Partouns (Sterksel) – Esprit

Oliva, Spanje, 16 t/m 21 april 2024 springen

Website: www.metoliva.com/uitslagen

CSI3*

Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – J’Espere, Lemiro, Piccadily, Queen van het Voortveld

Kessy van Berlo (Veghel) – Heinz un Prince, Pablo vd Donkhoeve

CSI1*

Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Herania

Kessy van Berlo (Veghel) – Erma, Netflix

Kirsten Duijvestijn (‘s-Gravenhage) – Kalevus, Minka D.V., Nandinus

Marielle Friesen (Oliva) – Necofina

Aimee van Gerwen (Vught) – Most Wanted

Patty de Groot (Hoek Van Holland) – La Karla

CSIYH1*

Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Ami Hero Z, Celine Z, Napoleon, Udarena WD Z

Marielle Friesen (Oliva) – Charly, Rudolf van de Kransvijver

Patty de Groot (Hoek Van Holland) – Odyssee Gefyra

Stef Vanaert (Schijf) – Navaro

St Tropez – Grimaud, Frankrijk, 17 t/m 21 april 2024 springen

Website: www.equestrian-series.com/uitslagen

CSI3*

Kim Emmen (Dinteloord) – Highway, Inflame-Go, Macho V

Ruben Romp (Goirle) – ESI Toulouse, Ultimo 138

Sanne Thijssen (Sevenum) – Cupcake Z, Keiralanda VDM, QH Babalou Santo Antonio

CSI2*

Kim Emmen (Dinteloord) – Kaiser DMH, Kandiama DMH, Kesmitt DMH

Logan Fiechter (Merksplas) – Kanny, Quebec VD Middelstede

Sanne Thijssen (Sevenum) – CSF Whipper Snapper, Jopie Amazing Jr, Lolandria Z

CSI1*

Kim Emmen (Dinteloord) – Island, Louis Vuitton vd Wouwerse Veld, Nash v/h Lilleveld

Logan Fiechter (Merksplas) – Larossa, Optima vd Bisschop, Quo Vadis

CSIYH1*

Kim Emmen (Dinteloord) – Margaretha DMH, Nimrod DMH

Logan Fiechter (Merksplas) – Artemis DMH Z, Nashville

Ruben Romp (Goirle) – Sweet Balou de Dreve

Sanne Thijssen (Sevenum) – Make It Happen, Neon

Nancy, Frankrijk, 17 t/m 21 april 2024 springen

Website: uitslagen

CSI3*

Kevin Jochems (Kalmthout) – Kylie Vj, Prada Di Costa M, Shanroe Peeters

Tani Joosten (Zevenaar) – Galdal Mé

Lars Kersten (Egchel) – Chuck Marienshof Z, Funky Fred vh Marienshof, Hallilea

Laurie Touw (Biddinghuizen) – Jewel

CSI1*

Tani Joosten (Zevenaar) – CC Top 4

CSIYH1*

Tani Joosten (Zevenaar) – Nybalou

Lars Kersten (Egchel) – Cheche Marienshof Z

Linz-Ebelsberg, Oostenrijk, 17 t/m 21 april 2024 springen

Website: www.linzerpferdefestival.com/uitslagen

CSI3*

Johan Bergs (Vierlingsbeek) – King London’s Diamond

CSI1*

Johan Bergs (Vierlingsbeek) – Lusandra TS

CSIYH1* incl. 8yo

Johan Bergs (Vierlingsbeek) – La Luna Especiale

Opglabbeek, België, 17 t/m 21 april 2024 springen

Website: www.sentowerpark.com/uitslagen

CSI2*

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Cote De Zelande Delta Mossel Z, Incitatus, Sirocco, Vedet DK Z

Roelof Bril (Westendorp) – Feeling Luckey, Iberico

Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Jacky Lanta, Kerswin van ’t Roosakker

Suus Kuyten (Eemnes) – Alfa Jordan, Jancoulavsco Fortuna, King Kong D’Avifauna

Johnny Pals (As) – Cuzco, Indurijn, Zarkava Hero Z

Henk van de Pol (Eindhoven) – B Captain Norman, Hickstead, No Fathers Girl

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – A.S Damascene, Habrina, Jager

Eric van der Vleuten Jr. (Someren) – Big Boston

Harrie Wiering (Overlangel) – Harley

CSI1*

Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Extra

Nicole Caris (Maria Hoop) – Lynette NH

Johnny Pals (As) – Chacco’s Girl, Madame de Tiji

Dylara Peters (Maria Hoop) – Mabanta

Sophie Schoonwater (Neeritter) – Carda, Donna Blue BVL Z

CSIYH1* incl. 8yo

Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Lotus, Pergo

Dominique Langens (Nuland) – Comme Jasmien HV Z, O’Kallas

Henk van de Pol (Eindhoven) – Nelson

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – AS Havana

Sophie Schoonwater (Neeritter) – Alexia Z, Idylle SL

Harrie Wiering (Overlangel) – Dutch Breitling A.N., Remus De Muze

Kronenberg, Nederland, 17 t/m 21 april 2024 mennen

Website: www.horsedrivingkronenberg.nl/uitslagen

CAI3*-H4 WCupQ Vierspan paarden

Bram Chardon (Den Hoorn Zh) – Freddy, Generaal, Idool N, James Bond, Juventus

IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Balero, Hugo van Hapert, Iowa, Leopold, Maestoso Miszter

Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) – Belcampo, Freedom, Hielke, Kaliber, Lorenzo, Lucky-Arie

Antonie ter Harmsel (Rijssen) – Adios K, Floris, Foppe, Kornuit, Moonlight W, Nike, Panda, Zardonis

Peter de Ronde (Abbenbroek) – Dijkgraaf, Dominand, Egeran, Favory Felho, George

CAI3*-H2 Tweespan paarden

Jos Corsten (Mariahout) – Friso, Frits C

Rob Lommers (Bergeijk) – Don Diego, Nevada, Nobel

Ben Voets (Uden) – Expresso D, Humphry.K, Icoon, Imposant

CAI3*-H1 Enkelspan paarden

Wilbrord van den Broek (Nistelrode) – Love To Dance

Sophie Coolen (Liempde) – Hamito

Frank van der Doelen (Nuland) – Iverno

Joop Gommers (Dreumel) – Garant

Eline Houterman (Meterik) – Fino Uno Toltien

Christiaan Provoost (Domburg) – Duran-H

Peter Zeegers (Meijel) – Canita

CAI2*-H2 Tweespan paarden

Kees Koops (Hierden) – Jeamon Van De Martha Hoeve Texel, Kulano, Maestro

Sandy Schaepkens (Heerlen) – German Jack, Hakan, Nadira Bala

Roy Thijssen (Sint Anthonis) – Abrilon’s Flynn, Campino, Cietse Van Gaal

Mathijn Wevers (Markelo) – Ballantine’s, Guus, Incredible HBC, Irino

CAI2*-H1 Enkelspan paarden

Cindy Benschop (Schalkwijk) – Liberty

Kim de Groot (Maarssen) – Gareska

Claudia van den Bosch – Jansen (Someren) – Maxwell LH

Niels Jonkers (Eerbeek) – Justin

Marleen van Straaten (Tilburg) – Mavino

Danielle Hoogstraten – van der Vlis (Kolhorn) – Hoogstraten Service It’s a Lady

Wim Warmenhoven (Sassenheim) – Kwint

CAI3*-P4 Vierspan pony’s

Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) – Eros v.d. Damsingel, Fire, Manno, Mistral, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja

Dianne Legemaat – van Bemmel (Overberg) – Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof’s Jordan, Showboy, Wild Woud’s Henrico, Zwaantjes Floris

Joey van der Ham (Noordwijk Zh) – Duffelt’s ZZ-Top, Frits, Golden Boy, Marcus, Templedruideurope Splash

Joris Wouda (Drouwen) – Henkie, Templedruid Firethorn, Templedruid Jonquil, Torres, Vechtzicht’s Hunter

CAI3*-P2 Tweespan pony’s

Dexter Biersteker (Wassenaar) – Bess van de Berkenhof, Chai-valley’s Pien, Diego Van De Langewiek, V.I.P. van de Berkenhof

Sam Couwenberg (Veulen) – Bekveld’s Ronaldo, Greeskamp Cobus, Henshof Napoleon, Nebus Rowan

Anneke Cremers (Windraak) – Amigo, Kayan

Nathalie v.d Ende (Poeldijk) – Joli Spring, Mischa, Mozart, Sterrenhof’s Roxy

Dirk Neerincx (Elst Gld) – Havehoeve’s Ivan, Mutsaards Popeye

Rowan Timmer (Putten) – Matcho, Renee, Tumtum

CAI3*-P1 Enkelspan pony’s

Dirk Bastiaansen (Gilze) – Siepke`s Macho

Ellen van der Sande – Boot (Maasland) – Dex

Fleur van Empelen (Vlaardingen) – Hand’s Up

Klaas van der Sande (Maasland) – NIC, Sammie

Marije Willemsen (Raalte) – De Goede Ree’s Elegant

CAI2*-P2 Tweespan pony’s

Marcel Hoevenaars (Maasmechelen) – Joly’s No Limit, Joly’s Nobel, Joly’s O Neal

Michelle Kuivenhoven (Rijnsburg) – Four Winds Adenostyles, Four Winds Avens Mountain, Vechtzicht Christy

Jelle Leliveld (Schalkwijk) – Playboy, Sam

CAI2*-P1 Enkelspan pony’s

Demi van Bree (Weert) – Barry

Kladruby nad Labem, Tsjechië, 18 t/m 21 april 2024 mennen

Website: uitslagen

CAIO4*-H4 WCupQ Vierspan paarden

Hans Heus (Eerbeek) – Balser Junior, Donald, Flux, Freddie, Hurricane, Noble Note

Koos de Ronde (Zwartewaal) – Alino, Cupido, Emir Morocco, Moonlight W, Zerino

CAI3*-H2

Leo van der Burgt (Meijel) – BurgtBeheer Elco, BurgtBeheer Gabor, BurgtBeheer Jaquar, BurgtBeheer Lars VS

Strzegom, Polen, 17 t/m 21 april 2024 eventing

Website: www.strzegomhorsetrials.pl/uitslagen

CCI4*-L

Merel Blom – Hulsman (Heerde) – Corminta Vom Gwick

Stephan Hazeleger (Harskamp) – Gold Rush

CCI4*-S

Merel Blom – Hulsman (Heerde) – Vesuve d’Aveyron

Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – ACSI Champ De Tailleur, I`m Special N.O.P.

Puck Buijnsters (Oisterwijk) – Image of Roses

Gert Jan Heinen (Varsseveld) – Goliath

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Enjoy, Global Faerlie Flashy

Sarah van Leeuwen (Zundert) – It Takes Two

Tim Lips (Breda) – Eckinops D’Am

Elaine Pen (Leiden) – Divali

Maartje van Riel (Loon Op Zand) – Eppo

Adriaan Smeulders (Someren) – Ekow

Jordy Wilken (Lemelerveld) – Curacao

CCI3*-L

Splinter Bergsma (Hilversum) – Vigo Key SR Z

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Larosaleen W

Maxime Karman (Nieuw-Vennep) – Dupon, Funi-Strona

Renzo Laffra (Berkhout) – Eternity Diamond

Leida Naber (Biddinghuizen) – ACSI Ginko de Hus

Elaine Pen (Leiden) – Kite-Man

Michelle Swinkels (Moergestel) – Florette D’Hyrencourt, Hannelot-Blue

Sophie Weening (Raalte) – Konan

CCI3*-S

Bente Bartels (Laar) – Wilbert Bo

Tijn de Blaauw (Bodegraven) – The Joker

Puck Buijnsters (Oisterwijk) – Princess Canna

Tim Eshuis (Strijbeek) – Carnally Rock

Sterre van Houte (Pannerden) – Julissa

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jersey MBF

Carolina Moesbergen (Renswoude) – Gazelle

Jordy Wilken (Lemelerveld) – Carrickview Ambassodor

CCI2*-L

Splinter Bergsma (Hilversum) – Impresse

Kane van Houte (Pannerden) – Guapo 29

Sterre van Houte (Pannerden) – Mont Blanc GBL

Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) – Prince Canna

Anne Kok (Rockanje) – Canna There He Is

Juliette Panhuijzen (Someren) – Easy Peasy

CCI2*-S

Bente Bartels (Laar) – Zaragoza

Merel Blom – Hulsman (Heerde) – Civento, Upper Class 6, Zohan W

Imke de Grood (Wijchen) – Galio de Fangey

Bo de Groot (Noordwijkerhout) – Guppie

Kane van Houte (Pannerden) – Giant Prospect BB

Senna van Houte (Pannerden) – Calgary 92

Dennis Huits (Ambt Delden) – Perseverance Dare2Dream Diego, Perseverance Funky Famous Flamborghini, Perseverance Luxery

Loïs Joosse (Lemele) – Dukershoeve Perfect for me, Monash Van De Groote Kamps

Caresse Kolkman (Hengelo Ov) – Royal Flush

Per Lammen (Ouderkerk aan de Amstel) – Hernán Termo

Brent Minnen (Otterlo) – Resim’s CK One

Carolina Moesbergen (Renswoude) – Falco

Jantien Naber (Biddinghuizen) – ACSI Barnadown B Lucky

Femke van Roij (De Kwakel) – Formidabel

Nick Ros (Ouderkerk aan de Amstel) – Ottello Z

Pip van der Salm (Lisse) – Debby, Show Business

Lara Smeets (Schimmert) – Lecce Balia Rs

Jordy Wilken (Lemelerveld) – MBF Annefields Annabell

CCI1*-Intro

Tijn de Blaauw (Bodegraven) – Eyecatcher

Dennis Huits (Ambt Delden) – Perseverance Grumpy d’Ive Z

Stijn Jonkers (Oegstgeest) – DSL Coola Boola

Brent Minnen (Otterlo) – Resim’s Brioche

Verklaring wedstrijdcodes

C = Concours                         J = Junioren                           D = Dressuur                         R = Reining                          

I = Internationaal                    YR = Young Riders                E = Endurance                       V = Voltige            

O = Landenwedstrijd              A = Mennen                           S = Springen                         

P = Pony’s                             C = Eventing                          PE = Aangepaste sporten                    

Bol AlgemeenBol Algemeen